• Doprava zadarmo nad 40 €

Ako dlho je vhodné konzumovať superpotraviny?

Alkalizácia, odkysľujúca životospráva

Alkalizácia, čiže teória odkysľujúcej životosprávy mikrobiológa Dr. Schiffera, je založená na tom, že konzumáciou zdravých, alkalizujúcich potravín a nápojov môžeme ľahko udržať ideálnu acidobázickú rovnováhu nášho organizmu (miernu zásaditosť našej krvi). Počas alkalizácie sa prinavráti samoliečebná schopnosť organizmu a v našom tele sa obnoví ideálny stav.

Výsledkom alkalizácie je štíhle telo, nádherná pokožka, husté vlasy, zdravé kosti a zuby. Počas alkalizácie sa nám za štyri mesiace takmer úplne vymení krv; z toho pochádza naše motto, ktoré používame pre naše superpotraviny plné vitamínov, aminokyselín a minerálnych látok: „Stane sa krvou“. Samozrejme to neznamená, že by sa po uplynutí štyroch mesiacov nemohli superpotraviny konzumovať aj naďalej, veď pre udržanie zdravia sa oplatí ich zaradiť do každodenného života natrvalo.

„Si tým, čo ješ“ – tento výrok je pravdivý.
Konzumáciou čerstvej alkalizujúcej zeleniny a ovocia sa naše telo stane pevným, svalnatým a silným.

Pociťujete neustálu únavu? Stratili ste svoju predtým neubúdajúcu energiu? Nie ste spokojní so svojou postavou? Vaše ustavičné diéty nevedú k žiadnemu výsledku?

Je možné, že aj vás postihla „civilizačná choroba“ modernej doby: prekyslenie organizmu. Aby sa vám vrátila energia, sviežosť a štíhla postava, je nutné zmeniť váš životný štýl. Začnite už dnes s alkalizujúcim životným štýlom, konzumujte odkysľujúce potraviny a nápoje, získajte späť svoje staré Ja!

Pri prechode na alkalizujúci životný štýl vám môže pomôcť výnimočný produkt Dr. Schiffera, nápoj SuperGreens Symbol, ktorý zásobí vaše telo vitamínmi, minerálnymi látkami a fytoživinami, napomôže detoxikáciu a správnu hydratáciu vášho organizmu. Nápoj zelenej farby síce nevyzerá príliš vábne, má však oproti ostatným porovnateľným výrobkom vynikajúcu chuť; je to alkalizujúci produkt, ktorý pomáha organizmu prinavrátiť acidobázickú rovnováhu.

Dokonalý účinok

„Ponúkame vám najlepší, obsahovo najbohatší a najsilnejší bylinný výťažok na svete!“

– Dr. Schiffer

Keď sme začali pracovať na zostavení bylinnej zmesi, mysleli sme predovšetkým na zdravie, a nie na peniaze. Podľa odborníkov na liečivé rastliny nachádza sa v priemyselne vyrábaných výťažkoch z bylín len 10 % čistých liečivých rastlín, zvyšok tvorí tekutina vzniknutá pri produkcii, využívaná na zvýšenie hmotnosti výrobku.

Významný rozdiel medzi nami a inými výrobcami je ten, že je nám jasné, aký je to pocit zhovárať sa osobne s veľmi chorými ľuďmi a urobiť všetko preto, aby sa ich zdravotný stav čo najviac zlepšil.

Klinicky overené

DrNatura-SuperGreens zaujíma len to, že chorým ľuďom bude vďaka nášmu výživovému doplnku z liečivých bylín lepšie – pretože je účinný, silný a funguje!

Skutoční ľudia, skutočné výsledky

“Mal som termín na bypass koronárnej tepny. A potom som, napriek radám ľudí v mojom okolí, tento termín odriekol a radšej som začal užívať váš bylinný výťažok. Nuž, nebol som sklamaný, produkt je skutočne taký účinný, ako ste sľubovali. Hladina cholesterolu mi za štyri mesiace klesla zo 450 na 145. Bolesti súvisiace s angínou pectoris sa stratili, môj krvný tlak sa normalizoval a navyše som schudol šesť kíl! Opäť si môžem obliecť nohavice, ktoré som mal na sebe naposledy pred tridsiatimi rokmi. Ďakujem vám, že ste mi ušetrili 10 tisíc eur a tiež ma ušetrili od obrovskej jazvy na hrudi.”

Ján Fallinger