• Doprava zadarmo nad 40 €

O nás

Základ nášho podnikania: drobní poľnohospodári

Spoločnosť DrNatura-SuperGreens pripisuje veľký význam existencii superpotravín. Sme presvedčení, že sa človek prostredníctvom svojej stravy navracia k matke prírode, ktorá je naším domovom, šatí nás a živí. Odvďačiť sa jej vieme jedine tak, že budeme podporovať miestne, regionálne a na globálnej úrovni udržateľné farmárčenie. Obchodný reťazec „Z farmy na trh“ zabezpečuje pre svojich spotrebiteľov organické, zdravé a výživné základné suroviny.

Spoločnosť DrNatura-SuperGreens je zakladateľom produktového radu Green Symbol®. Spoluprácu sme uzatvorili s najlepšími producentmi pšenice, jačmeňa, ďateliny a ovsa. Pestovatelia veľmi starostlivo dohliadajú na žatvu, obilie s nízkym obsahom lepku sa zberá vo fáze svojho vrcholného rastu. Suší sa pri nízkych teplotách z dôvodu zachovania svojich enzymatických vlastností.

Výroba superpotravín

Všetky naše výrobky sú pripravované starostlivo a ručne, s ohľadom na prísne dodržiavanie predpisov a noriem vo výrobných závodoch zriadených špeciálne na tento účel. Produkty spoločnosti DrNatura-SuperGreens sú každý deň čerstvo vyrábané, k našim spotrebiteľom sa balené produkty dostanú najneskôr do niekoľkých týždňov od dátumu ich výroby.

 

Jedinečný model

Produktový rad Green Symbol®/Green Icon® je pripravený z organických zelených rastlín, z ľanu siateho, zo stopových prvkov vo forme iónov, z prírodných jedlých koncentrátov, ale aj z ovocia a zeleniny obsahujúcich vysoký podiel antioxidantov. Nami vyvinutý model „greens“ obsahuje dôležité zložky, ktoré nie sú súčasťou žiadneho podobného produktu. NAVYŠE aj skvelo chutia.

Po konzumácii výrobku Green Symbol®/Green Icon® váš organizmus okamžite pocíti zmenu, pretože ide o jedinečnú zmes čisto prírodných vitamínov na rastlinnej báze, stopových prvkov, enzýmov, antioxidantov, fytoživín a látok črevnej flóry. Zvyšuje energiu, zlepšuje metabolizmus, spaľovanie tukov, trávenie, detoxikačné procesy, posilňuje imunitný systém, urýchľuje regeneráciu a osviežuje. Neobsahuje absolútne žiadne umelé prísady, farbivá alebo príchute, pridané tuky a cukry. Produkty Green Symbol®/Green Icon® obsahujú len také množstvo tukov a cukrov, aké možno nájsť v základných ingredienciách.

Proces výroby

Proces výroby je vyvinutý so zreteľom na to, aby boli straty na čerstvosti základných surovín minimalizované. Rýchlosť zároveň pomáha udržať všetky pozitívne vlastnosti základných zložiek. Toto všetko zatraktívňuje pridanie špeciálnej zmesi probiotík a enzýmov, čím garantujeme, že produkty sú ľahko stráviteľné a ľahko vstrebateľné. Práve vďaka tomu obsahujú výrobky Green Symbol®/Green Icon® kľúčové živiny potrebné pre každý organizmus. Sú teda zábezpekou toho, že organizmus má počas trávenia neobmedzený prístup k hodnotným zložkám výrobku.

Aj vy môžete precítiť prirodzenú chuť a vôňu produktov Green Symbol®/Green Icon®. Špeciálne zloženie a jedinečné metódy spracovania zabezpečujú ich vynikajúcu chuť, ktorá napĺňa najvyššie očakávania a vyhovuje aj potrebám detí!

Na akých hodnotách je založené naše rodinné podnikanie?

Spoločnosť DrNatura-SuperGreens sa zaviazala podporovať zdravie obyvateľstva, vylepšovať zloženie a účinnosť výrobkov, vytvoriť jedinečné chute a získavať hodnotné zložky priamo zo spoľahlivých zdrojov. V dnešnom rýchlo sa meniacom svete je takmer nemožné pravidelne a zdravo sa stravovať. Viacerí z nás sa zhodneme na tom, že pre svoje zdravie sme ochotní urobiť čokoľvek, ak by však existovalo jednoduché a „chutné“ riešenie.

PONUKY SUPERGREENS® NÁJDETE AJ V NASLEDUJÚCICH KRAJINÁCH