• Doprava zadarmo nad 40 €

Informácie

Kvalita a záruka

Doručenie a platba

Všeobecné obchodné podmienky a Ochrana osobných údajov

Často kladené otázky

Zdravie chrániaci a prevenčný účinok superpotravín mimoriadny. V koncentrovanej forme obsahujú látky potrebné pre harmonické fungovanie organizmu, disponujú mimoriadne vysokým obsahom antioxidantov, vitamínov, resp. ďalších hodnotných živín. Podporujú samoliečebné procesy, pomáhajú pri obnove buniek a prispievajú k duševnej sviežosti a duševnému zdraviu. Svoje pomenovanie si vyslúžili na základe nižšie uvedených skutočností.

Bio potraviny musia pochádzať z kontrolovaného ekologického hospodárstva, čo znamená, že počas pestovania nemohli prísť do kontaktu s umelými hnojivami, alebo inými syntetickými alebo toxickými látkami. Organické potraviny nie je možné geneticky modifikovať, nemôžu obsahovať umelé potravinárske prídavné látky, a potraviny takto vyrobené sú bezpečnejšie, prípadne aj výživnejšie. Často majú aj lepšiu chuť ako bežne dostupné potraviny v obchodoch. Ekologické hospodárstvo venuje veľkú pozornosť prírode, životné prostredie je lepšie a priaznivejšie pre zvieratá.

Použitie liečivých húb, ktoré obsahujú vitamíny, minerálne látky, antioxidanty a polysacharidy, je mnohoraké. Môžu byť použité rovnako na roboráciu, prevenciu ochorení, v rámci doplnkovej liečby a proti infekčným ochoreniam. Vďaka svojmu zloženiu poslúžia vynikajúco v rámci posilnenia imunity a ich protirakovinové účinky dokázalo už mnoho výskumov.

Pri nákupe v celkovej hodnote nad 40 € je doručenie zdarma, pokiaľ sa rozhodnete pre spôsob platby platobnou kartou, alebo cez PayPal. V prípade objednávky v celkovej hodnote nižšej ako 40 €, pokiaľ platba prebehne platobnou kartou, alebo cez PayPal, sú náklady za doručenie 3 €. V prípade doručenia formou dobierky, bez ohľadu na celkovú hodnotu nákupu, účtujeme 3 €, ako ďalšie poplatky za dobierku. Takže, pokiaľ si objednáte v celkovej hodnote nižšej ako 40 € formou dobierky, celkové náklady za doručenie budú 6 €. Pokiaľ si objednáte v celkovej hodnote nad 40 € formou dobierky, budete platiť iba cenu za dobierku 3 €.

Pokiaľ svoju objednávku uskutočníte pred 13:00, v tom prípade Váš balík doručíme už v ďalší deň. Ak však svoju objednávku uskutočníte po 13:00 hodine, doručenie môžete očakávať do dvoch pracovných dní. O doručení zásielky Vás bude kuriérska služba UPS informovať SMS správou. Prosíme, majte na zreteli, že doručovanie prebieha od pondelka do piatka od 8:00 do 17:00 hodiny.

Fondy platbou bankovou kartou, prostredníctvom PayPal a v hotovosti na dobierku.

U kolegov zákazníckeho servisu na telefónnom čísle +421 948 058 888 alebo e-mailom na adrese [email protected].

Online sledovanie objednávok, prehľad predchádzajúcich objednávok, zľavy