• Doprava zadarmo nad 40 €

Naše poslanie a cieľ

Naše poslanie:

DrNatura-SuperGreens každého povzbudzuje k tomu, aby konzumoval čo najviac čerstvého ovocia a zeleniny. Bohužiaľ, nie vždy je to uskutočniteľné, ale obávať sa nie je potrebné: doplňte svoj jedálny lístok o superpotraviny, ktoré sú vyrobené z prírodných základných surovín, prírodnou metódou. Postarajte sa o príjem živín, nevyhnutných pre organizmus. Cieľom nášho úsilia je to, aby boli superpotraviny dostupné pre každého, preto majú naše produkty nielen príjemnú chuť, sú prírodné a organické, ale zároveň aj cenovo dostupné.

DrNatura-SuperGreens berie význam superpotravín vážne. Proces výroby našich produktov je navrhnutý tak, aby minimalizoval úbytok živín z čerstvých organických zložiek. Rýchlosť pomáha zachovať všetky výhody živín nachádzajúcich sa v zložkách. Špeciálna zmes a spôsob spracovania zabezpečujú vynikajúcu chuť. Naši zákazníci dostanú zabalené produkty najneskôr niekoľko týždňov od dátumu výroby.

Extrakty a prášky (melivá) DrNatura Supergreens disponujú v koncentrovanej forme všetkými prospešnými vlastnosťami superpotravín, sú vyrobené z prírodných surovín prémiovej kvality a k ich použitiu nie je potrebná žiadna komplikovaná a zdĺhavá príprava. Organické superpotraviny DrNatura Supergreens vzájomne posilňujú svoje účinky a môžu sa konzumovať vo forme kapsúl, alebo prášku. Veľkou výhodou superpotravín je to, že dokonca aj osoby, ktoré neobľubujú chuť alebo textúru určitých superpotravín (napr. odmietajú konzumovať zeleninu), sa bez problémov môžu dostať k mnohým hodnotným živinám..

Paleta našich produktov je široká, pretože okrem superpotravín ponúkame množstvo výživových doplnkov pripravených z organických zložiek, medzi ktorými možno nájsť liečivé huby, resp. rastlinné bielkovinové prášky, ktoré môžu konzumovať aj vegáni. Na zozname našich zdravie chrániacich produktov figuruje aj probiotikum, ktoré obnovuje črevnú flóru, alebo aj prípravok, ktorý sa postará o ochranu žíl či krásu pokožky. Dokonca uspokojíme potreby aj tých, ktorí hľadajú prírodné a účinné riešenie pre pokojný spánok, prípadne na zvýšenie hladiny energie.

Zažite super pocit pomocou superpotravín!